26.04.2014 HAKEM GÖREVLERİ

TARİH SAAT TAKIMLAR KATE-GORİ BAŞ HAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ GÖZLEMCİ
26.04.2015 09:00 Aile ve Sos. Pol-Uçarlar A Büyük Kız Sefa ÇERÇİ Baki ALPASLAN Cumali KURAK Özgür ÖZ Emrah KOÇ M.Ali GEDİK Lüman ÖZ
26.04.2015 10:30 Türkiyem-Uçarlar B Büyük Kız Mikail ŞİMŞEK Ethem BOZYİĞİT Sefa ÇERÇİ Baki ALPASLAN Gökhan BİRARI Özgür ÖZ Lüman ÖZ
26.04.2015 12:00 Tecdespor-Kurhan B Büyük Erkek Nazmi ZEREN Rıdvan BOZYİĞİT Ethem BOZYİĞİT Mikail ŞİMŞEK Sefa ÇERÇİ Baki ALPASLAN Lüman ÖZ
26.04.2015 13:30 Sanayispor-Kurhan A Büyük Erkek Rıdvan BOZYİĞİT Cumali KURAK Adem BULDUK Ethem BOZYİĞİT Ayhan YAĞAN Özgür ÖZ Lüman ÖZ
26.04.2015 15:00 Öncü A-Yeşilyurtspor Büyük Erkek Adem BULDUK Nazmi ZEREN Emrah KOÇ Ayhan YAĞAN Gökhan BİRARI Ömer DOĞAN Lüman ÖZ
26.04.2015 16:30 D.Şehir H.E-Turgut Özal A.L Büyük Erkek Ömer DOĞAN Gökhan BİRARI M.Ali GEDİK Cumali KURAK Adem BULDUK Emrah KOÇ Lüman ÖZ
Maçlar ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU‘nda oynanacaktır.

 

19.04.2015 HAKEM GÖREVLERİ

 

TARİH SAAT TAKIMLAR KATE-GORİ BAŞ HAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ GÖZLEMCİ
19.04.2015 09:00 Türkiyem-Aile ve Sos. Pol. Büyük Kız Barış DEMİR Ayhan YAĞAN Cumali KURAK Baki ALPASLAN Emrah KOÇ Gökhan BİRARI Lüman ÖZ
19.04.2015 10:30 Uçarlar B-  Uçarlar A Büyük Kız Sefa ÇERÇİ Ethem BOZYİĞİT Özgür ÖZ Engin DUMAN Barış DEMİR Ayhan YAĞAN Lüman ÖZ
19.04.2015 12:00 Kurhan B-D.Şehir H.E Büyük Erkek Emrah KOÇ Sefa ÇERÇİ Ethem BOZYİĞİT Ayhan YAĞAN Baki ALPASLAN Gökhan BİRARI Lüman ÖZ
19.04.2015 13:30 Kurhan A-YeşilyurtSpor Büyük Erkek Gökhan BİRARI Özgür ÖZ Sefa ÇERÇİ Ethem BOZYİĞİT M.Ali GEDİK Necip AYHAN Lüman ÖZ
19.04.2015 15:00 Öncü A-SanayiSpor Büyük Erkek M.Ali GEDİK Engin DUMAN Necip AYHAN Cumali KURAK Baki ALPASLAN Özgür ÖZ Lüman ÖZ
19.04.2015 16:30 Tecdespor-Turgut Özal A.L Büyük Erkek Cumali KURAK Necip AYHAN Barış DEMİR Engin DUMAN Emrah KOÇ M.Ali GEDİK Lüman ÖZ
Maçlar ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU‘nda oynanacaktır.

 

12.04.2015 HAKEM GÖREVLERİ

Kulüp ve Hakemlerin Dikkatine!!! Maçlar ATATÜRK Spor Salonu’nda oynanacaktır.
TARİH SAAT TAKIMLAR KATEGORİ BAŞ HAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ GÖZLEMCİ
12.04.2015 09:00 Türkiyem A-Uçarlar A Büyük Kız Adem BULDUK Özgür ÖZ M.Ali GEDİK Mikail ŞİMŞEK Ayhan YAĞAN Barış DEMİR Lüman ÖZ
12.04.2015 10:30 Aile ve Sos Pol-GençlikSpor Büyük Kız Barış DEMİR Ethem BOZYİĞİT Ayhan YAĞAN Engin DUMAN M.Ali GEDİK Özgür ÖZ Lüman ÖZ
12.04.2015 12:00 Tecde Spor-Öncü B Büyük Erkek Sefa ÇERÇİ Mikail ŞİMŞEK Rıdvan BOZYİĞİT Engin DUMAN Adem BULDUK Gökhan BİRARI Lüman ÖZ
12.04.2015 13:30 Pütürge Spor-Yeşilyurt Spor Büyük Erkek Cumali KURAK Rıdvan BOZYİĞİT Sefa ÇERÇİ Ethem BOZYİĞİT Emrah KOÇ Ömer DOĞAN Lüman ÖZ
12.04.2015 15:00 SanayiSpor- Öncü A Büyük Erkek Emrah KOÇ Nazmi ZEREN Cumali KURAK Necip AYHAN Sefa ÇERÇİ Baki ALPASLAN Lüman ÖZ
12.04.2015 16:30 Turgut Özal A.L-D.Şehir H.E. Büyük Erkek Baki ALPASLAN Necip AYHAN Gökhan BİRARI Nazmi ZEREN Cumali KURAK Ömer DOĞAN Lüman ÖZ

04-05 NİSAN 2015 HAKEM GÖREVLERİ

Kulüp ve Hakemlerin Dikkatine!!! Maçlar TECDE Spor Salonu’nda oynanacaktır.
TARİH SAAT TAKIMLAR KATEGORİ BAŞ HAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ GÖZLEMCİ
05.04.2015 10:00 Aile ve Sos. Pol-Uçarlar B Büyük Kız Mikail ŞİMŞEK M.Ali GEDİK Baki ALPASLAN İlhan UĞUR Ayhan YAĞAN Gökhan BİRARI Lüman ÖZ
05.04.2015 11:30 D.Şehir H.E-Öncü B Büyük Erkek Ayhan YAĞAN Mikail ŞİMŞEK Ethem BOZYİĞİT Gökhan BİRARI Ömer DOĞAN M.Ali GEDİK Lüman ÖZ
05.04.2015 13:00 Pütürgespor-Kurhan A Büyük Erkek Baki ALPASLAN Ethem BOZYİĞİT İlhan UĞUR Ömer DOĞAN Ayhan YAĞAN Gökhan BİRARI Lüman ÖZ
05.04.2015 14:00 Yeşilyurtspor-Öncü A Büyük Erkek Gökhan BİRARI Necip AYHAN Mikail ŞİMŞEK İlhan UĞUR Ömer DOĞAN Baki ALPASLAN Lüman ÖZ
05.04.2015 15:00 Turgut Özal A.L-Kurhan B Büyük Erkek İlhan UĞUR Mikail ŞİMŞEK M.Ali GEDİK Necip AYHAN Baki ALPASLAN Ömer DOĞAN Lüman ÖZ
Cumartesi(4 Nisan) ve Pazar(5 Nisan) ATATÜRK Spor Salonu’nda Görevli Hakemler
Engin DUMAN Adem BULDUK
Rıdvan BOZYİĞİT Emrah KOÇ
Nazmi ZEREN M.Ali GEDİK(Cumartesi)
Mustafa YALKI Necip AYHAN(Cumartesi)
Mikail ŞİMŞEK(Cumartesi) Özgür ÖZ
Cumali KURAK Sefa ÇERÇİ

29.03.2015 HAKEM GÖREVLERİ

TARİH SAAT TAKIMLAR KATE-GORİ BAŞ HAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ GÖZLEMCİ
29.03.2015 09:00 Gençlik Spor- Türkiyem Büyük Kız Cumali KURAK Emrah KOÇ Mikail ŞİMŞEK Ayhan YAĞAN Gökhan BİRARI M.Ali GEDİK Lüman ÖZ
29.03.2015 10:30 Uçarlar A- Uçarlar B Büyük Kız Faik AKGÜL Özgür ÖZ Baki ALPASLAN Mikail ŞİMŞEK Ayhan YAĞAN Cumali KURAK Lüman ÖZ
29.03.2015 12:00 D.Şehir H.E-Tecde Spor Büyük Erkek Emrah KOÇ Engin DUMAN Gökhan BİRARI M.Ali GEDİK Barış DEMİR Adem BULDUK Lüman ÖZ
29.03.2015 13:30 Öncü B- Kurhan B Büyük Erkek Sefa ÇERÇİ Serkan TEKER Nazmi ZEREN Engin DUMAN Necip AYHAN Özgür ÖZ Lüman ÖZ
29.03.2015 15:00 YeşilyurtSpor-SanayiSpor Büyük Erkek Mustafa YALKI Faik AKGÜL Ethem BOZYİĞİT Nazmi ZEREN Sefa ÇERÇİ Baki ALPASLAN Lüman ÖZ
29.03.2015 16:30 Öncü A- Kurhan A Büyük Erkek Adem BULDUK Ethem BOZYİĞİT Serkan TEKER Necip AYHAN Barış DEMİR Sefa ÇERÇİ Lüman ÖZ
Maçlar ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU‘nda oynanacaktır.

22 MART 2015 HAKEM GÖREVLERİ

TARİH SAAT TAKIMLAR KATE-GORİ BAŞ HAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ GÖZLEMCİ
22.03.2015 09:00 Uçarlar A-Aile ve Sosyal Pol. Büyük Kız Necip AYHAN Ayhan YAĞAN Cumali KURAK Özgür ÖZ Ömer DOĞAN Emrah KOÇ Lüman ÖZ
22.03.2015 10:30 Uçarlar B-Türkiyem A Büyük Kız Sefa ÇERÇİ Adem BULDUK Ethem BOZYİĞİT Necip AYHAN Ayhan YAĞAN Emrah KOÇ Lüman ÖZ
22.03.2015 13:00 Kurhan B-Tecde Spor Büyük Erkek Emrah KOÇ Ethem BOZYİĞİT Serkan TEKER Mikail ŞİMŞEK Ömer DOĞAN Sefa ÇERÇİ Lüman ÖZ
22.03.2015 14:00 Öncü A-PütürgeSpor Büyük Erkek Cumali KURAK Mikail ŞİMŞEK Adem BULDUK Ömer DOĞAN Baki ALPASLAN Barış DEMİR Lüman ÖZ
22.03.2015 15:00 Kurhan A-SanayiSpor Büyük Erkek Baki ALPASLAN Özgür ÖZ Cumali KURAK Necip AYHAN Sefa ÇERÇİ Barış DEMİR Lüman ÖZ
22.03.2015 16:00 Öncü B-Turgut Özal And. Lis. Büyük Erkek Barış DEMİR Serkan TEKER Adem BULDUK Mikail ŞİMŞEK Baki ALPASLAN Özgür ÖZ Lüman ÖZ
Maçlar ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU‘nda oynanacaktır.
Kulüplerin Dikkatine!!! Maç saatleri değiştirilmiştir.

07-08 MART 2015 HAKEM GÖREVLERİ

TARİH SAAT TAKIMLAR KATE-GORİ BAŞHAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ GÖZLEMCİ
07.03.2015 09:00 GENÇLİK-UÇARLAR GENÇ KIZ Emrah KOÇ Ethem BOZYİĞİT Barış DEMİR Serkan TEKER Ayhan YAĞAN Özgür ÖZ Lüman ÖZ
07.03.2015 10:30 TÜRKİYEM B-TÜRKİYEM A GENÇ KIZ Cumali KURAK Rıdvan BOZYİĞİT Özgür ÖZ Sefa ÇERÇİ Adem BULDUK Ayhan YAĞAN Lüman ÖZ
07.03.2015 12:00 ORDUZU-ÖNCÜ GENÇ ERKEK Adem BULDUK Mustafa YALKI Sefa ÇERÇİ Cumali KURAK Barış DEMİR  Emrah KOÇ Lüman ÖZ
08.03.2015 09:00 TÜRKİYEM A-UÇARLAR GENÇ KIZ Engin DUMAN Adem BULDUK Faik AKGÜL Ethem BOZYİĞİT Ayhan YAĞAN Barış DEMİR  Lüman ÖZ
08.03.2015 10:30 TÜRKİYEM B-GENÇLİK GENÇ KIZ Necip AYHAN Mikail ŞİMŞEK Serkan TEKER Cumali KURAK Özgür ÖZ Sefa ÇERÇİ Lüman ÖZ
08.03.2015 12:00 KURHAN-ORDUZU GENÇ ERKEK Cumali KURAK Rıdvan BOZYİĞİT Mustafa YALKI Sefa ÇERÇİ Emrah KOÇ Özgür ÖZ Lüman ÖZ
Maçlar ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU‘nda oynanacaktır!!!
Mazeretsiz maça gelmeyen hakemlere bu hafta görev verilmemiştir!!!

01.03.2015 HAKEM GÖREVLERİ

TARİH SAAT TAKIMLAR KATEGORİ BAŞHAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ
01.03.2015 09:00 TÜRKİYEM B-UÇARLAR GENÇ KIZ Adem BULDUK Özgür ÖZ Serkan TEKER M.Ali GEDİK Ömer DOĞAN Ayhan YAĞAN
01.03.2015 10:30 TÜRKİYEM A-GENÇLİK GENÇ KIZ Necip AYHAN Ethem BOZYİĞİT Serkan TEKER Faik AKGÜL M.Ali GEDİK Özgür ÖZ
01.03.2015 12:00 KURHAN- YEŞİLYURT GENÇ ERKEK Cumali KURAK Necip AYHAN Sefa ÇERÇİ Mustafa YALKI Emrah KOÇ Özgür ÖZ
01.03.2015 15:30 B.BELEDİYE-ÖNCÜ GENÇ ERKEK Barış DEMİR Mikail ŞİMŞEK Engin DUMAN Ethem BOZYİĞİT Ömer DOĞAN Emrah KOÇ
01.03.2015 16:30 ORDUZU-KURHAN YILDIZ ERKEK Emrah KOÇ Rıdvan BOZYİĞİT İlhan UĞUR Mikail ŞİMŞEK M.Ali GEDİK Cumali KURAK
01.03.2015 17:30 ÖNCÜ-YEŞİLYURT YILDIZ ERKEK Sefa ÇERÇİ İlhan UĞUR Faik AKGÜL Ayhan YAĞAN Barış DEMİR Adem BULDUK
TARİH SAAT TAKIMLAR KATEGORİ BAŞHAKEM YRD. HAKEM YAZI HAKEMİ SKOR HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ ÇİZGİ HAKEMİ
01.03.2015 14:00 B.BELEDİYESİ- 7 ARALIK ÜNİ 3. LİG Engin DUMAN Mustafa YALKI Rıdvan BOZYİĞİT Adem BULDUK Sefa ÇERÇİ Cumali KURAK
Maçlar ATATÜRK SPOR SALONU‘nda oynanacaktır.

GENÇ YILDIZ KIZ -ERKEK MAÇ GÖREVLERİ

22.02.2015 10:00 ATATÜRK SPOR SALONU UÇARLAR SK-GENÇLİK SK (GENÇ KIZLAR) – Emrah KOÇ-Engin DUMAN-Ayhan YAĞAN – Adem BULDUK-M.Ali GEDİK- Sefa ÇERÇİ

22.02.2015 11:30 ATATÜRK SPOR SALONU TÜRKİYEM A – TÜRKİYEM B (GENÇ KIZLAR ) Aybüke ASLAN- Adem BULDUK – Serkan TEKER -Barış DEMİR -Ayhan YAĞAN-Ömer DOĞAN

22.02.2015 13:00 ATATÜRK SPOR SALONU YEŞİLYURT SK – KURHAN SK (YILDIZ ERKEK ) Necip AYHAN -Özgür ÖZ – Cumali KURAK -Nazmi ZEREN -Emrah KOÇ- Aybüke ASLAN

22.02.2015 14:30 ATATÜRK SPOR SALONU UÇARLAR SK -ÖNCÜ SK (YILDIZ ERKEK ) Mustafa YALKI -Serkan TEKER – Engin DUMAN- Ethem BOZYİĞİT -Ömer DOĞAN – Necip AYHAN

22.02.2015 16:00 ATATÜRK SPOR SALONU GİRMANA SK – YEŞİLYURT SK (GENÇ ERKEK ) Barış DEMİR – Ethem BOZYİĞİT – Cumali KURAK -Özgür ÖZ – M.Ali GEDİK -Sefa ÇERÇİ

Malatya Voleybol Hakemler Ve Gözlemciler Derneği